Hareket ve Güzergah BilgileriNevkart Tipleri

Tam Nevkart
Bayilerimizden TL yükleme yaparak, Nevşehir’deki tüm toplu taşıma araçlarında kullanabileceğiniz ulaşım kartıdır. Tam NevKart’ınızı bayilerimizden, NevKart İşlem Merkezleri’mizden veya web sayfamızdan alabilirsiniz. NevKart avantajlarından faydalanabilmek için Tam NevKart'ınızı aldıktan sonra Online İşlemler > Kart Tanımlama menüsünden NevKart'ınızı hesabınıza tanımlayarak kişiselleştirebilirsiniz. Tam NevKart anonim bir karttır. Kartınızı online işlemler menüsünden kişiselleştirerek herhangi bir kayıp veya çalıntı durumunda bakiyenizin yeni Tam NevKart'ınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz
İndirimli Nevkart
Öğrencilerin aşağıda belirtilen evraklar ile NevKart İşlem Merkezleri'ne başvuru yapılarak alınan kişiselleştirilmiş kartlardır. Kişiye özel olan bu kartların başkaları tarafından kullanımı yasaktır. Böyle durumlarda karta el konularak kart kara listeye alınmaktadır. NevKart İşlem Merkezlerinde, indirimli kart alırken yanınızda bulunması gereken evrakların listesine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.
Serbest Nevkart
Nevşehir Belediyesi tarafından ihtiyaç sahibi kişilere veya belirli kurum personeline verilen, ücretsiz veya süreli ücretsiz geçiş sağlayan kartlardır. Serbest NevKart’lar, Kart İşlem Merkezlerinden verilmektedir.
Kullan At Bilet
Kullan at biletler, iki binişlik geçiş sağlayan ulaşım kartlarıdır.

Nevkart iOS Uygulamamız

Nevkart Android Uygulamamız